Lista prijavljenih_2

100KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Drago Božiček SI Zaključeno
Suzana Gačnik SI Zadržano
Manuel Viezzi IT Zaključeno
ELENA CRISTINA FLOREANI IT Zaključeno
Natasa Robnik SI Zadržano
CRISTIANO ROLLO IT Zaključeno
Luka Videtič SI Zaključeno
Jože Mehle SI Zaključeno
Sandi Koščak SI Zaključeno
Anže Sobočan SI Zaključeno
enrico maggiola IT Zaključeno
Matteo Tenchio CH Zaključeno
Roman Jugovic SI Zaključeno
Sašo Gačnik SI Zaključeno
Boštjan Schönlieb SI Zaključeno
Uroš Srnec SI Zaključeno
Nejc Radojčič SI Zaključeno
Uroš Košir SI Zaključeno
Eva Urbanc SI Zaključeno
Fabrice KLABALZAN FR Zaključeno
Dušan Rauter SI Zaključeno
TANJA DUH SIMONČIČ SI Zaključeno
NEJC HOČEVAR SI Zaključeno
Marko Femc SI Zaključeno
Ervin Lemark SI Zaključeno
Dorotea Lo Cascio IT Zaključeno
Boris Ivanovič SI Zaključeno
Paola Adelaide Leardi IT Zaključeno
Smilja Rosić SI Zaključeno
Jan Beguš SI Zaključeno
Alenka Pavc SI Zaključeno
Andrej Tepina SI Zaključeno
Krešimir Horvat HR Zadržano
Zdravko Čufar SI Zaključeno
Boris Kolman SI Zaključeno
Klemen Kladnik SI Zadržano
Ivo Kljenak SI Zaključeno
Jernej Žnidaršič SI Zaključeno
Martin Uršič SI Zaključeno
Boštjan Krajnc SI Zadržano
Milan Primožič SI Zaključeno
Andrea Leita IT Zaključeno
Boštjan Šafarič SI Zaključeno
Matej Slokar SI Zaključeno
NIKO VIHAR SI Zaključeno
Srečko Deželak SI Zaključeno
Nejc Lovšin SI Zadržano
Jan Habjan SI Zadržano
Sebastijan Kolenko SI Zaključeno
Marko Pejakov SI Zadržano

75KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Andrej Cör SI Zaključeno
Višnja Čonkaš HR Zaključeno
Samo Bežan SI Zaključeno
László István Fehér HU Zaključeno
Ciril Totter SI Zadržano
Jože Kopinč SI Zaključeno

50KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Aleš Svetina SI Zaključeno
Pavel Praček SI Zaključeno
Matej Uhan SI Zaključeno
Irena Pišek SI Zaključeno
Tomaz Bajc SI Zaključeno
Marina Cör SI Zaključeno
Uroš Sojer SI Zaključeno
Matija Zadravec HR Zaključeno
Ana Sajko HR Zaključeno
Uroš Metljak SI Zaključeno
Uroš Avguštinčič SI Zaključeno
Uroš Rozman SI Zaključeno
Danijel Jovanović SI Zaključeno
Uroš Šuštar SI Zaključeno
Joze Erjavec SI Zaključeno
Pavlo Zidar SI Zaključeno
Tomislav Štrukelj SI Zaključeno
Berny Čeplak POZNIČ SI Zaključeno
Dejan Žibert SI Zaključeno
Blaž Vurzer SI Zaključeno
Samo Trebižan SI Zaključeno
Patrik Mikuž SI Zaključeno
Miha Turnšek SI Zadržano
Stefano Cassan IT Zaključeno
Andraž Puntar SI Zaključeno
David Manfreda SI Zaključeno
Tatjana Gornjec SI Zaključeno
Luka Jakuš Mejarec SI Zaključeno
Johannes Wressnig AT Zaključeno
Nezka Kavcic SI Zaključeno
Jure Orehek SI Zaključeno
Liljana Sergaš SI Zaključeno
Andreja Ozebek SI Zaključeno
Godler Rok SI Zaključeno
Rudi Hofferle SI Zaključeno
LUKA SKOCAJ SI Zaključeno
anton kambič SI Zaključeno
Peter Per SI Zaključeno
Eva Bobnar SI Zaključeno
Zoran Nedog SI Zadržano
Janez Benedik SI Zaključeno
Maja Slak Hrnjak SI Zaključeno

100KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status Variation
Valerie Wolf Gang SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 3
Nina Pirnat SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 3
Robert Zrimšek SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 3
Marjan Škrbec SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 3
Tomaž Majer SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 3
Mateja Adrovič SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 1
Bogdan Kozina SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 1
Urban Praprotnik SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 1
Jasmina Kozina Praprotnik SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 1
Matjaž Bohinc SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 1
BOŠTJAN PISK SI Zaključeno Ime štafete:  100odstotni odbiTEK
Jan Habjan SI Zaključeno Ime štafete:  AK Škofja Loka
Tjaša Rupar SI Zadržano Ime štafete:  Ak Škofja Loka
Bine Križaj SI Zaključeno Ime štafete:  AK Škofja Loka
Lia Trdina SI Zaključeno Ime štafete:  AK Škofja Loka
Dora Suljanović SI Zaključeno Ime štafete:  Ak Škofja Loka
Saša Pisk SI Zaključeno Ime štafete:  100odstotni odbiTEK
Jerneja Poljanšek SI Zaključeno Ime štafete:  100 odstotni odbiTEK
BOJAN KRIVEC SI Zaključeno Ime štafete:  100odstotni odbiTEK
Aleksander Bratina SI Zaključeno Ime štafete:  100odstotni odbiTEK
MAJA VON KOITZ SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ NORCI
SAMO KOJC SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ NORCI
MATEJA MAČEK SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ NORCI
DEJAN PAJ SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ NORCI
BRANKO GAŠPARAC SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ NORCI

75KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status Variation
Kim Ameršek SI Zaključeno Ime štafete:  TVD MRZLA REKA
Miha Povšič SI Zaključeno Ime štafete:  TVD MRZLA REKA
Klemen Vilhar SI Zaključeno Ime štafete:  TVD MRZLA REKA
Tea Oberdank SI Zaključeno Ime štafete:  TVD MRZLA REKA
Sebastjan Puš SI Zaključeno Ime štafete:  TVD MRZLA REKA
Varineja Drašler SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 3
Pavlina Margon SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 3
Jurij Vidrih SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 3
Stanko Zupan SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 3
Jernej Krkoč SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 3
Brigita Keržan SI Zaključeno Ime štafete:  KinVital
Ksenija Grm SI Zaključeno Ime štafete:  KinVital
Mitja Vidmar SI Zaključeno Ime štafete:  KinVital
Luka Hren SI Zaključeno Ime štafete:  KinVital
Niko Bergant SI Zaključeno Ime štafete:  KinVital

50KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status Variation
Tina Šturm SI Zaključeno Ime štafete:  AK Škofja Loka
Manca Kavčič SI Zadržano Ime štafete:  AK Škofja Loka
Damijan Fon SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Klara Rajšek SI Zadržano Ime štafete:  AK Škofja Loka
Zoja Ikič SI Zadržano Ime štafete:  AK Škofja Loka
Lucija Erznožnik SI Zadržano Ime štafete:  AK Škofja Loka
Maja Grzej SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
Borut Vodopivec SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
David Rustja SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Tatjana Vodopivec SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Dejan Faganel SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Alenka Ferletič SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Katja Kompara Erzar SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Jasmin Furlan SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Ivan Sokol SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Primož Sulič SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Milena Stibilj SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Zmago Petrič SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Helena Mikuš SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Ingrid Vrčon SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Alenka Vidmar SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Mirjana Curk SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Urška Nemec SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Lučka Hrovatin SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Milojka Orel SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Ksenja Gantar SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Karmen Ferjančič Žgavc SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
David Ferjančič SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
Boštjan Ferjančič SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
Aleksander Ferjancic SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
Mateja Simonič SI Zadržano Ime štafete:  VRHPOLJE
Uroš Lavrenčič SI Zadržano Ime štafete:  VRHPOLJE
Mitja Kobal SI Zadržano Ime štafete:  VRHPOLJE
Katja Stopar SI Zadržano Ime štafete:  VRHPOLJE
Matej Kolenc SI Zadržano Ime štafete:  VRHPOLJE
Uroš Tozan SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Valter Hvala SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Stojan Rodica SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Melita Lemut SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Zlata Novak SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Kristjan Ipavec SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Marko Tratnik SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Urban Lavrenčič SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Petra Tratnik SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Lucija Krkoč SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Mateja Mehle SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Špela Juvančič SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Klara Ušaj SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Deja Šelih SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Lara Vurzer SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Boris Bajc SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Darja Jejčič SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Luka Bajc SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Ljubo Žgavc SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Nika Kržišnik SI Zaključeno Ime štafete:  Tka trisquad
Elena Snidero IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Xavier Henry IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Chiara Sepin IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Antonio Bratus IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Dominik Lozej SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Vida Rosa SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Petra Bajc Curk SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Jernej Rosa SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Ana Rosa SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Peter Ferluga IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Andrej Dolničar SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Anita Gregorc SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Borut Gašperšič SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Dušan Nolimal SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Nives Skočajič SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Domen Peček SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Ana Peček SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Andreja Lopez Gali SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Nevenka Bevčič SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Uroš Lakič SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Tjaž Dolgan SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Boštjan Dolgan SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Robert Petrovčič SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Aja Kozinc SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Rebeka Petrovčič SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Kaja Virant SI Zaključeno Ime štafete:  MAČE 5
Polona Juretič SI Zaključeno Ime štafete:  MAČE 5
Mateja Arh SI Zaključeno Ime štafete:  MAČE 5
Štefan Arh SI Zaključeno Ime štafete:  MAČE 5
Klemen Arh SI Zaključeno Ime štafete:  MAČE 5
Nejc Krepek SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Vanja Presker SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Andreja Žerjav SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Zlatko Valdhuber SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Aleš B. Vanga SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Nevenka Žgavc SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Tatjana Bolčina Kacin SI Zaključeno Ime štafete:  ZAVEDNO BRUŠER
Maruša Mikuž SI Zaključeno Ime štafete:  TKA trisquad
Tinkara Stres SI Zaključeno Ime štafete:  TKA trisquad
Žiga Rot SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepših 5
Igor Kavčič Feltrin SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepših 5
Danijela Kavčič Feltrin SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepših 5
Majda Beričič SI Zaključeno Ime štafete:  ZAVEDNO BRUŠER
Roland Menart SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepsih 5
Barbara Uršič SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepših 5
Mojca Vidmar Šinkovec SI Zaključeno Ime štafete:  Zavedno brušer
Monika Trošt SI Zaključeno Ime štafete:  ZAVEDNO BRUŠER
Primož Makuc SI Zaključeno Ime štafete:  ZAVEDNO BRUŠER
Luka Kosovel SI Zaključeno Ime štafete:  TKA trisquad
Marko Bone SI Zaključeno Ime štafete:  TKA trisquad
BLAŽENKA ŽVAR SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
IRENA HOLZER SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
DARKO BEDJANIČ SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
SAMO KRAŠEVEC SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
MARIJAN KAUČIČ SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
Ksenija Sodja SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE
Olja Pleš SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE
Tanja Koser SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE
Mateja Novak Dobaj SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE
Danijela Stupan SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE

TEST

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status Variation
Tina Šturm SI Zaključeno Ime štafete:  AK Škofja Loka
Manca Kavčič SI Zadržano Ime štafete:  AK Škofja Loka
Damijan Fon SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Klara Rajšek SI Zadržano Ime štafete:  AK Škofja Loka
Zoja Ikič SI Zadržano Ime štafete:  AK Škofja Loka
Lucija Erznožnik SI Zadržano Ime štafete:  AK Škofja Loka
Maja Grzej SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
Borut Vodopivec SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
David Rustja SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Tatjana Vodopivec SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Dejan Faganel SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Alenka Ferletič SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Katja Kompara Erzar SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Jasmin Furlan SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Ivan Sokol SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Primož Sulič SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Milena Stibilj SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Zmago Petrič SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Helena Mikuš SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Ingrid Vrčon SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Alenka Vidmar SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Mirjana Curk SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Urška Nemec SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Lučka Hrovatin SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Milojka Orel SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Ksenja Gantar SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Karmen Ferjančič Žgavc SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
David Ferjančič SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
Boštjan Ferjančič SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
Aleksander Ferjancic SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
Mateja Simonič SI Zadržano Ime štafete:  VRHPOLJE
Uroš Lavrenčič SI Zadržano Ime štafete:  VRHPOLJE
Mitja Kobal SI Zadržano Ime štafete:  VRHPOLJE
Katja Stopar SI Zadržano Ime štafete:  VRHPOLJE
Matej Kolenc SI Zadržano Ime štafete:  VRHPOLJE
Uroš Tozan SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Valter Hvala SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Stojan Rodica SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Melita Lemut SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Zlata Novak SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Kristjan Ipavec SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Marko Tratnik SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Urban Lavrenčič SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Petra Tratnik SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Lucija Krkoč SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Mateja Mehle SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Špela Juvančič SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Klara Ušaj SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Deja Šelih SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Lara Vurzer SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Boris Bajc SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Darja Jejčič SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Luka Bajc SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Ljubo Žgavc SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Nika Kržišnik SI Zaključeno Ime štafete:  Tka trisquad
Elena Snidero IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Xavier Henry IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Chiara Sepin IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Antonio Bratus IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Dominik Lozej SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Vida Rosa SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Petra Bajc Curk SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Jernej Rosa SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Ana Rosa SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Peter Ferluga IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Andrej Dolničar SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Anita Gregorc SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Borut Gašperšič SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Dušan Nolimal SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Nives Skočajič SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Domen Peček SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Ana Peček SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Andreja Lopez Gali SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Nevenka Bevčič SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Uroš Lakič SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Tjaž Dolgan SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Boštjan Dolgan SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Robert Petrovčič SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Aja Kozinc SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Rebeka Petrovčič SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Kaja Virant SI Zaključeno Ime štafete:  MAČE 5
Polona Juretič SI Zaključeno Ime štafete:  MAČE 5
Mateja Arh SI Zaključeno Ime štafete:  MAČE 5
Štefan Arh SI Zaključeno Ime štafete:  MAČE 5
Klemen Arh SI Zaključeno Ime štafete:  MAČE 5
Nejc Krepek SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Vanja Presker SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Andreja Žerjav SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Zlatko Valdhuber SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Aleš B. Vanga SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Nevenka Žgavc SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Tatjana Bolčina Kacin SI Zaključeno Ime štafete:  ZAVEDNO BRUŠER
Maruša Mikuž SI Zaključeno Ime štafete:  TKA trisquad
Tinkara Stres SI Zaključeno Ime štafete:  TKA trisquad
Žiga Rot SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepših 5
Igor Kavčič Feltrin SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepših 5
Danijela Kavčič Feltrin SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepših 5
Majda Beričič SI Zaključeno Ime štafete:  ZAVEDNO BRUŠER
Roland Menart SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepsih 5
Barbara Uršič SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepših 5
Mojca Vidmar Šinkovec SI Zaključeno Ime štafete:  Zavedno brušer
Monika Trošt SI Zaključeno Ime štafete:  ZAVEDNO BRUŠER
Primož Makuc SI Zaključeno Ime štafete:  ZAVEDNO BRUŠER
Luka Kosovel SI Zaključeno Ime štafete:  TKA trisquad
Marko Bone SI Zaključeno Ime štafete:  TKA trisquad
BLAŽENKA ŽVAR SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
IRENA HOLZER SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
DARKO BEDJANIČ SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
SAMO KRAŠEVEC SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
MARIJAN KAUČIČ SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
Ksenija Sodja SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE
Olja Pleš SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE
Tanja Koser SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE
Mateja Novak Dobaj SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE
Danijela Stupan SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE

TOP