Lista prijavljenih 2019

100KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Maximilian Rogy AT Zadržano
SILVIA CAROBOLANTE IT Zadržano
PATRIK MORO IT Zadržano
STEFANO CASSAN IT Zadržano
Sabina Karaman SI Zadržano
Alojz Berginc SI Zaključeno
Bogdan Robnik SI Zadržano
Štěpán Glombek CZ Zadržano
Natasa Robnik SI Zadržano
BOŠTJAN SCHÖNLIEB SI Zadržano
Zdravko Čufar SI Zaključeno
Mirko B. Miklič SI Zaključeno
Sebastijan Kolenko SI Zaključeno
MATEJA BAŠ SI Zadržano
Darko Tement SI Zaključeno
Marko Femc SI Zadržano
Aleksandra Miklavčič SI Zaključeno
Uroš Košir SI Zaključeno
Marko Pejakov SI Zadržano
Drago Prdan SI Zaključeno
Dejan Špoljarić SI Zaključeno
Tomaž Kastelec SI Zaključeno
Tadej Širca SI Zadržano
Marko Gostečnik SI Zaključeno
MILAN PRIMOŽIČ SI Zaključeno
ZMAGO HORVAT SI Zadržano
Petra Ropret SI Zaključeno
Nejc Lokar SI Zadržano
Simon Sreš SI Zaključeno
Ivo Kljenak SI Zaključeno
Matej Grčar SI Zadržano

75KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Elisa Pivetti IT Zaključeno
Vladimir Dobrivojević HR Zadržano
Simona Cokan SI Zaključeno
tina medved SI Zadržano
Janez Uršič SI Zadržano
Jure Kocjančič SI Zaključeno
Tatjana Bolčina Kacin SI Zaključeno
Simon Simoncic SI Zadržano
Andrej Fister SI Zaključeno

50KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Markus Flick DE Zadržano
Dejan Žibert SI Zaključeno
Uroš Sojer SI Zaključeno
Tadej Zajc SI Zaključeno
Miroslav Račič SI Zaključeno
Sandi Koščak SI Zaključeno
Primož Dolenc SI Zaključeno
Marjeta Jerala SI Zaključeno
Borut Jerala SI Zaključeno
Marko Šušterič SI Zaključeno
Borut Siherle SI Zaključeno
Alma Rihtaršič SI Zaključeno
Tomaž Majer SI Zadržano
damjan kovačić SI Zaključeno
Suzana Jazbec SI Zaključeno
Jožica Dujmović SI Zaključeno
Marko Dugon SI Zaključeno
Damjan Sakač SI Zaključeno
Darja Dugon SI Zaključeno

100KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status _billing_ime_tafete_obvezno_i
Aleš Žontar SI Zadržano NANOS PODNANOS 1
Petra Tratnik SI Zadržano NANOS PODNANOS 1
Marko Tratnik SI Zadržano NANOS PODNANOS 1
Nejc Lokar SI Zadržano NANOS PODNANOS 1
Veronika Krečič SI Zadržano NANOS PODNANOS 1
Sebastjan Dugar SI Zadržano ŠRD Doblar
Mojca Dugar SI Zadržano ŠRD Doblar
erika roner SI Zaključeno štafeta 100 km...nimam ekipe, bi pa bila v ekipi z vašo članico Heleno Ferletič
Miloš Bavdaž SI Zaključeno ŠRD DOBLAR
Jerica Bavdaž SI Zaključeno ŠRD DOBLAR
Bruno Rolih SI Zaključeno ŠRD DOBLAR
Romana Jemec Opeka SI Zaključeno Gazele
Tamara Merlini SI Zaključeno Gazele
Polona Thuma SI Zaključeno Gazele
Petra Iglic SI Zaključeno Gazele
Karmen Adamič SI Zaključeno Gazele
Boris Velušček SI Zaključeno BAGUS
Aleš Kuder SI Zaključeno BAGUS
Simona Kuder SI Zaključeno BAGUS
Gašper Hribar SI Zaključeno BAGUS
Urška Hribar SI Zaključeno BAGUS
Mateja Markelj SI Zaključeno
Aleš Vanga SI Zaključeno
Nataša Vogrin SI Zaključeno
Zlatko Valdhuber SI Zaključeno
Vanja Presker SI Zaključeno MB tekači
Nejc Krepek SI Zaključeno
Tine Valič SI Zaključeno TVD
Stanislava Batagelj SI Zaključeno TVD
Sonja Lisjak SI Zaključeno TVD
Renato Gnezda SI Zaključeno TVD
Matej Vrtovec SI Zaključeno TVD
Lučka Hrovatin SI Zaključeno TVD
Jožef Tomažič SI Zaključeno TVD
Helena Ferletič SI Zaključeno TVD
MATEJA MARKELJ SI Zadržano GUEENS
MARY LIPUŠ SI Zaključeno GUEENS
URŠA KOMPARE SI Zaključeno GUEENS
MARUŠA DOLENC SI Zaključeno GUEENS
HELENA GORENC SI Zaključeno GUEENS

75KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status _billing_ime_tafete_obvezno_i
Uroš Lazar SI Zadržano Štafeta 5x15km (75km)
Doroteja Deželak SI Zaključeno SLO100
Jure Kirn SI Zaključeno SLO100
Slavka Drobnič SI Zaključeno SLO100
Borut Mraz SI Zaključeno SLO100
Srečko Deželak SI Zaključeno SLO100
Jurij Vidrih SI Zadržano NANOS PODNANOS 2
Klavdij Torkar SI Zadržano NANOS PODNANOS 2
Jerica Kravos SI Zadržano NANOS PODNANOS 2
Jernej Krkoč SI Zadržano NANOS PODNANOS 2
Klementina Lemut SI Zadržano NANOS PODNANOS 2
Vinko Sedej SI Zaključeno Idrijski team
Karmen Kompara SI Zaključeno TKA POWER
Patrik Mikuž SI Zaključeno TKA POWER
Erik Karbič SI Zaključeno TKA POWER
Nežka Taljat Šulin SI Zaključeno TKA POWER
Jerca Poznič SI Zaključeno TKA POWER
Zmago Petrič SI Zaključeno TVD
Nevenka Bevčič SI Zaključeno TVD
Marija Tratnik SI Zaključeno TVD
Iztok Žgavc SI Zaključeno TVD
Andreja Ozebek SI Zaključeno ORLI
Sandra Kozorog Košuta SI Zaključeno ORLI
Rudolf Horvat SI Zaključeno ORLI
Viktorija Horvat SI Zaključeno ORLI
Marija Horvat SI Zaključeno ORLI
Robert Petrovčič SI Zaključeno
Rebeka Petrovčič SI Zaključeno Robijeve ovčice
Varineja Drašler SI Zaključeno Robijeve ovčice
Matevž Perme SI Zaključeno Robijeve ovčice
Blaz Sajovic SI Zaključeno Robijeve ovčice

50KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status _billing_ime_tafete_obvezno_i
Mojca Gruntar SI Zadržano red devils
Aleš Gruntar SI Zadržano red devils
Valter Hvala SI Zadržano NANOS PODNANOS 5
Andrej Vanceta SI Zadržano NANOS PODNANOS 5
Kristina Vanceta SI Zadržano NANOS PODNANOS 5
Janja Torkar SI Zadržano NANOS PODNANOS 5
Stanko Zupan SI Zadržano NANOS PODNANOS 5
Jana Kotar Ilijaš SI Zadržano NANOS PODNANOS 4
Jasmina Munih SI Zadržano NANOS PODNANOS 4
Simon Tratnik SI Zadržano NANOS PODNANOS 4
Kristjan Ipavec SI Zadržano NANOS PODNANOS 4
Anej Likar SI Zadržano NANOS PODNANOS 4
Tanja Žgajnar SI Zadržano NANOS PODNANOS 3
Uroš Tozan SI Zadržano NANOS PODNANOS 3
Urban Krkoč SI Zadržano NANOS PODNANOS 3
Tomaž Ferjančič SI Zadržano NANOS PODNANOS 3
Ema Čehovin SI Zadržano NANOS PODNANOS 3
Marjetka Šibelja SI Zaključeno TKAčice
Metka Jug SI Zaključeno TKAčice
Klemen Sluga SI Zaključeno Vrhpoljski mix - hitri
Alenka M. Vidmar SI Zaključeno TKAčice
David Natlacen SI Zaključeno Vrhpoljski mix - klasika
Katarina Kobal SI Zaključeno Vrhpoljski mix - hitri
Matej Kolenc SI Zaključeno Vrhpoljski mix - klasika
Duško Krašna SI Zaključeno Vrhpoljski mix - hitri
Pavlina Margon SI Zaključeno TKAčice
Petra Hacin Valič SI Zaključeno TKAčice
Monika Kobal SI Zaključeno Vrhpoljski mix - hitri
Ivan Pockar SI Zaključeno Vrhpoljski mix - klasika
Helena Lavrencic SI Zaključeno Vrhpoljski mix - klasika
DENIS VIDMAR SI Zaključeno SAMO GAS
Uros Lavrencic SI Zaključeno Vrhpoljski mix - hitri
Majda Počkar SI Zaključeno Vrhpoljski mix - klasika
Aleksander Ferjančič SI Zaključeno RED DEVILS
Aleš Kodrič SI Zaključeno RED DEVILS
Mojca Čebron SI Zaključeno Posameznik
Klavdija Košuta SI Zaključeno Samo gas
Marko Bone SI Zaključeno Samo Gas
Marjeta Čehovin SI Zadržano Samo gas
Robert Bogožalec SI Zaključeno REKREACIJA BLED
Aljoša Ažman Bogožalec SI Zaključeno REKREACIJA BLED
Ivan Horvat SI Zaključeno REKREACIJA BLED
Suzana Horvat SI Zaključeno REKREACIJA BLED
Lilijana Pretnar SI Zaključeno REKREACIJA BLED
NIKA KELC SI Zadržano ENJOYMENT
IVA VANER SI Zadržano ENJOYMENT
SAŠA KOZELJ SI Zadržano ENJOYMENT
IZTOK TOMŠIČ SI Zadržano ENJOYMENT
Tomaž Bele SI Zadržano ENJOYMENT
Marjetka Švigelj SI Zaključeno 50km štafeta
Gorazd Prašnikar SI Zaključeno 50km štafeta
Tomislav Grgić SI Zaključeno
Matic Pust SI Zaključeno
Petra Gospeti SI Zaključeno
Tomaž Milatič SI Zaključeno Mariborski tekači 1
Vanessa Pavlič SI Zaključeno Mariborski tekači 1
Mateja Novak Dobaj SI Zaključeno Mariborski tekači 1
Danijela Stupan SI Zaključeno Mariborski tekači 1
Zorica Tement SI Zaključeno Mariborski tekači 1
Ana Rosa SI Zaključeno Štafeta vseh vetrov
Jernej Rosa SI Zaključeno
Monika Bajc Tomšič SI Zaključeno štafeta vseh vetrov
Damijan Fon SI Zaključeno TVD
Vilma Birsa SI Zaključeno TVD
Viktor Čermelj SI Zaključeno TVD
Tina Kodelja SI Zaključeno TVD
Tatjana Žgavc SI Zaključeno TVD
Tatjana Blaško SI Zaključeno TVD
Petra Kodrič SI Zaključeno TVD
JANEZ ŽEN SI Zaključeno
Nataša Vrtovec SI Zaključeno TVD
Mirjam Martini Gnezda SI Zaključeno TVD
Meri Kodrič SI Zaključeno TVD
Mateja Prosen SI Zaključeno TVD
Marta Masilo SI Zaključeno TVD
Marica Žen Brecelj SI Zaključeno TVD
Maja Skok Možina SI Zaključeno TVD
Magda Pižent SI Zaključeno TVD
Lucija Bajc SI Zaključeno TVD
Jan Pižent SI Zaključeno TVD
Ingrid Vrčon SI Zaključeno TVD
Helena Mikuš SI Zaključeno TVD
Boris Bajc SI Zaključeno TVD
Andrej Masilo SI Zaključeno TVD
Ana Šinigoj SI Zaključeno TVD
Aleš Kodelja SI Zaključeno TVD
Alenka Sirk SI Zaključeno TVD
ALENKA SIRK SI Zaključeno
Ana Turčin SI Zaključeno Pil Impex d. o. o.
Tomislav Štrukelj SI Zaključeno Pil Impex d. o. o.
Gregor Cugelj SI Zaključeno Pil Impex d. o. o.
Elena Cugelj SI Zaključeno Pil Impex d. o. o.
David Manfreda SI Zaključeno Pil Impex d. o. o.
Marko Curk SI Zaključeno
Rok Godler SI Zaključeno
Spomenka Vodopivec SI Zaključeno KAŠ
Mojca Gorjup SI Zaključeno KAŠ
Rado Sodin SI Zaključeno KAŠ
Sebastijan Martič SI Zaključeno KAŠ
Aleš Kovač SI Zaključeno KAŠ