Lista prijavljenih 2020

100KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Alenka Pavc SI Zadržano
sebastjan derenčin SI Zadržano
Miodrag Vujković SI Zadržano
Dorotea Lo cascio IT Zaključeno
Marko Pejakov SI Zadržano
Ivan Šunjevarić SI Zadržano
Zdravko Čufar SI Zaključeno
Damjan Krejač SI Zadržano
Barry Minnock IE Zadržano
Uroš Srnec SI Zaključeno
Dejan Zorman SI Zaključeno
Brigita Burja SI Zadržano
Sašo Štruc SI Zadržano
Uroš Košir SI Zaključeno
Matic Čačulovič SI Zaključeno
Janez Uršič SI Zadržano
Boštjan Schönlieb SI Zaključeno
Sabina Karaman SI Zadržano
Bojan Šverko SI Zaključeno
Luka Videtič SI Zaključeno
Natasa Robnik SI Zaključeno
Ivo Kljenak SI Zaključeno
Tadej Širca SI Zaključeno
Smilja Rosić SI Zaključeno
Vito Panič SI Zaključeno
Tomaž Kastelec SI Zaključeno
Andrej Tepina SI Zaključeno
Bogdan Robnik SI Zaključeno
Matteo Altavilla IT Zaključeno
Andrea Leita IT Zaključeno
Aleksandra Miklavčič SI Zaključeno
Milan Primožič SI Zaključeno
Dejan Žibert SI Zaključeno
Andreja Jesenko SI Zadržano
Roman Jugovic SI Zadržano
Adrijano Vrbetič SI Zaključeno
Dejan Rogelj SI Zaključeno
Marko Femc SI Zaključeno
Mirko Bogomir Miklič SI Zaključeno
Srečko Deželak SI Zadržano
Tomas Ivačič SI Zadržano
Tomaž Majer SI Zaključeno
Anže Sobočan SI Zaključeno
LUKA SKOCAJ SI Zadržano
Simon Sreš SI Zaključeno

75KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Klemen Boštar SI Zaključeno

50KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Miroslav Račič SI Zadržano
NEVENA ARSIC GRACIN SI Zadržano
Marko Markovic HR Zadržano
Vladimir Dobrivojević HR Zadržano
Peter Harnold SI Zadržano
Uroš Šuštar SI Zaključeno
Marko Bolha SI Zaključeno
Maja Rigač SI Zaključeno
Borut Hribar SI Zaključeno
Nina Hribar SI Zaključeno
Franci Snedec SI Zadržano
Pia Mušič SI Zaključeno
Jože Kopinč SI Zadržano
Nerdin Mujič SI Zadržano
MINKA ŠEBENIK SI Zadržano
Marjan Škrbec SI Zaključeno
Polona Thuma SI Zaključeno
Stanko Zupan SI Zaključeno
Natasa bende SI Zadržano
Nejc Krepek SI Zaključeno

100KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status Variation
Bogdan Kozina Zaključeno
Jasna Platovšek SI Zaključeno Ime štafete:  Urbani tekači
Urban Praprotnik SI Zaključeno Ime štafete:  Urbani tekači
Jasmina Praprotnik SI Zaključeno Ime štafete:  Urbani tekači
Mateja Zupančič SI Zadržano Ime štafete:  Tek je lajf
NINA REPOVŽ SI Zaključeno Ime štafete:  #TekJeLajf
Matjaž Štuklek SI Zaključeno Ime štafete:  Tek je lajf
Anja Lončarek SI Zaključeno Ime štafete:  #TekJeLajf
Andreja Gorčan SI Zaključeno Ime štafete:  Tek je lajf

75KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status Variation
Marko Bone SI Zaključeno Ime štafete:  TKA Power
Patrik Mikuž SI Zadržano Ime štafete:  TKA Power
Erik Karbič SI Zaključeno Ime štafete:  TKA POWER
Nežka Taljat Šulin SI Zaključeno Ime štafete:  TKA POWER
ERIKA LAZAR SI Zaključeno Ime štafete:  ORLI
Marija Horvat SI Zaključeno Ime štafete:  ORLI
ANDREJA OZEBEK SI Zaključeno Ime štafete:  ORLI
Sandra Kozorog Košuta SI Zaključeno Ime štafete:  ORLI
Karmen Kompara SI Zaključeno Ime štafete:  TKA POWER
Viktorija Horvat SI Zaključeno Ime štafete:  ORLI

50KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status Variation
Gregor Cugelj SI Zadržano Ime štafete:  ŠKTD LOM
Elena Cugelj SI Zadržano Ime štafete:  ŠKTD LOM
Tomislav Štrukelj SI Zadržano Ime štafete:  ŠKTD LOM
Monika Kobal SI Zadržano Ime štafete:  teamKOBAL
David Manfreda SI Zadržano Ime štafete:  ŠKTD LOM
Vinko Sedej SI Zaključeno Ime štafete:  LAZARJI
Uroš Lazar SI Zaključeno Ime štafete:  LAZARJI
Tatjana Bolčina Kacin SI Zadržano Ime štafete:  Lazarji
Renato Gnezda SI Zadržano Ime štafete:  LAZARJI
Luka Gergeta SI Zadržano Ime štafete:  Lifeclass
romina kleva SI Zadržano Ime štafete:  Lifeclass
Rudolf Horvat SI Zaključeno Ime štafete:  Lifeclass Portorož