Lista prijavljenih

100KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Domen Kozjek SI Zadržano
Ivan Šunjevarić SI Zaključeno
Marko Pejakov SI Zadržano
Matevž Perme SI Zaključeno
Blaž Sajovic SI Zaključeno
Boris Ivanovič SI Zaključeno
Miha Zupan SI Zaključeno
Grega Pipan SI Zaključeno
Janez Uršič SI Zadržano
Natasa Robnik SI Zadržano
Ervin Lemark SI Zaključeno
Primož Zupan SI Zaključeno
Zdravko Barić BA Zaključeno
Nejc Hočevar SI Zaključeno
Marko Tomažin SI Zaključeno
Andrej Tepina SI Zaključeno
NIKO VIHAR SI Zaključeno
Klemen Boštar SI Zaključeno
Maja Rigač SI Zaključeno
Marko Bićanić HR Zadržano
Marjeta Gomilšak SI Zadržano
Davorin Škoflanc SI Zaključeno
Borut Siherle SI Zaključeno
LUKA SKOCAJ SI Zaključeno
Vito Panič SI Zaključeno
Primož Puhar SI Zadržano
Marko Roblek SI Zadržano
Matej Slokar SI Zaključeno
Ciril Totter SI Zadržano
Sebastijan Kolenko SI Zaključeno
Dorotea Lo cascio IT Zaključeno
Zdravko Čufar SI Zaključeno
Uroš Srnec SI Zaključeno
Dejan Zorman SI Zaključeno
Uroš Košir SI Zaključeno
Matic Čačulovič SI Zaključeno
Boštjan Schönlieb SI Zaključeno
Bojan Šverko SI Zaključeno
Luka Videtič SI Zaključeno
Ivo Kljenak SI Zaključeno
Tadej Širca SI Zaključeno
Smilja Rosić SI Zaključeno
Tomaž Kastelec SI Zaključeno
Andrea Leita IT Zaključeno
Aleksandra Miklavčič SI Zaključeno
Milan Primožič SI Zaključeno
Dejan Žibert SI Zaključeno
Roman Jugovic SI Zadržano
Adrijano Vrbetič SI Zaključeno
Marko Femc SI Zaključeno
Mirko Bogomir Miklič SI Zaključeno
Anže Sobočan SI Zaključeno
Simon Sreš SI Zaključeno

75KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Branko Gašparac SI Zadržano
Nino Kličič SI Zaključeno
Rudi Höfferle SI Zaključeno
Jernej Pikel SI Zaključeno
Gregor Mišmaš SI Zadržano
Tomaž Majer SI Zaključeno

50KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Gorazd Ceglar SI Zadržano
darko vereš SI Zadržano
Maja Kravanja SI Zadržano
Stanka Slatnar SI Zadržano
Matjaž Golob SI Zadržano
Zoran Berčič SI Zaključeno
Miha Petek SI Zaključeno
Miroslav Račič SI Zaključeno
Dejan Špoljarić SI Zaključeno
Jurij Štiftar SI Zaključeno
Janja Miklič SI Zaključeno
Tatjana Požarnik SI Zadržano
Danijel Jovanović SI Zaključeno
Johannes Wressnig AT Zaključeno
Jože Kopinč SI Zadržano
Pia Mušič SI Zaključeno
Alma Rihtaršič SI Zaključeno
Vladimir Dobrivojević HR Zadržano
Renato Šalamun SI Zaključeno
Uroš Šuštar SI Zaključeno
Polona Thuma SI Zaključeno
Stanko Zupan SI Zaključeno
Nejc Krepek SI Zaključeno

100KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status Variation
Jan Habjan SI Zaključeno Ime štafete:  AK Škofja Loka
Tina Juratovec SI Zaključeno Ime štafete:  Ak Škofja Loka
Tjaša Rupar SI Zadržano Ime štafete:  Ak Škofja Loka
Dora Suljanović SI Zaključeno Ime štafete:  Ak Škofja Loka
Kristina Jazbec SI Zaključeno Ime štafete:  Flying lizards
Mitja Plazovnik SI Zadržano Ime štafete:  Flying lizards
Tamara Gornjak SI Zaključeno Ime štafete:  Flying lizards
Peter Verčko SI Zaključeno Ime štafete:  Flying lizards
Janko Verčko SI Zaključeno Ime štafete:  Flying lizards
David Dilič SI Zaključeno Ime štafete:  ŠAJETE
Ksenija Vrčkovnik SI Zaključeno Ime štafete:  ŠAJETE
Franc Lah SI Zaključeno Ime štafete:  ŠAJETE
Liljana Sergaš SI Zaključeno Ime štafete:  ŠAJETE
ANDREJA OZEBEK SI Zaključeno Ime štafete:  ŠAJETE
Bogdan Kozina Zaključeno
Jasna Platovšek SI Zaključeno Ime štafete:  Urbani tekači
Urban Praprotnik SI Zaključeno Ime štafete:  Urbani tekači
Jasmina Praprotnik SI Zaključeno Ime štafete:  Urbani tekači

75KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status Variation
Niko Bergant SI Zadržano Ime štafete:  KinVital
Nina Melinc SI Zaključeno Ime štafete:  orli
Marko Bone SI Zaključeno Ime štafete:  TKA Power
Erik Karbič SI Zaključeno Ime štafete:  TKA POWER
Nežka Taljat Šulin SI Zaključeno Ime štafete:  TKA POWER
Marija Horvat SI Zaključeno Ime štafete:  ORLI
Sandra Kozorog Košuta SI Zaključeno Ime štafete:  ORLI
Karmen Kompara SI Zaključeno Ime štafete:  TKA POWER
Viktorija Horvat SI Zaključeno Ime štafete:  ORLI

50KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Order Status Variation
RENATO GNEZDA Zadržano Ime štafete:  LAZARJI
Olja Pleš Zadržano Ime štafete:  Stafeta 50
Tanja Koser Zadržano Ime štafete:  Štajerke
Tatjana Bolčina Kacin Zadržano Ime štafete:  LAZARJI
Danijela Stupan Zadržano Ime štafete:  Štajerke
Mateja Novak Dobaj Zadržano Ime štafete:  Štajerke
Andreja Žerjav Zadržano Ime štafete:  Mariborski tekači 1
Vanja Presker Zadržano Ime štafete:  Mariborski Tekači 1
Aleš B. Vanga Zadržano Ime štafete:  Mariborski Tekači 1
Zlatko Valdhuber Zadržano Ime štafete:  Mariborski Tekači 1
Nejc Krepek Zadržano Ime štafete:  Mariborski tekači1
Lucija Jurkovič Zaključeno Ime štafete:  Ajdovske gazele
Nataša Puntar Zadržano Ime štafete:  Ajdovske GAZELE
Katja Vrabec Zaključeno Ime štafete:  Ajdovske GAZELE
BORUT ALBREHT Zaključeno Ime štafete:  Ajdovske GAZELE
Nika Sturm Zaključeno Ime štafete:  Ajdovske GAZELE
Vinko Sedej Zaključeno Ime štafete:  LAZARJI
Izidor Koren Zaključeno Ime štafete:  Posoških 5
Danijela Kavčič Feltrin Zaključeno Ime štafete:  Posoških 5
Barbara Uršič Zaključeno Ime štafete:  Posoških 5
Alan Košuta Zaključeno Ime štafete:  Posoških 5
Karin Golja Zaključeno Ime štafete:  Posoških 5
Ana Lisjak Zaključeno Ime štafete:  Kobal 46
Urban Cotic Zadržano Ime štafete:  Kobal 46
Mitja Kobal Zaključeno Ime štafete:  Kobal 46
Darko Kobal Zaključeno Ime štafete:  Kobal 46
Monika Kobal Zaključeno Ime štafete:  Kobal 46
Rudolf Horvat Zaključeno Ime štafete:  Lifeclass Portorož