Lista prijavljenih

100KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Tilen Matjaž SI Zadržano
Aleš Debeljak SI Zaključeno
BORUT GRUDEN SI Zaključeno
Mark Rakovec SI Zadržano
Nataša Breznikar SI Zaključeno
Marko Tomažin SI Zaključeno
Sebastijan Kolenko SI Zaključeno
Marjan Zupančič SI Zaključeno
Miha Breznik SI Zaključeno
Dejan Zorman SI Zaključeno
Valentino Tomada IT Zaključeno
Andreja Jesenko SI Zaključeno
Frančišek NAPAST SI Zaključeno
Mladenka Buić HR Zaključeno
Mirko Bogomir Miklič SI Zaključeno
Suzana Gačnik SI Zaključeno
Natasa Robnik SI Zaključeno
CRISTIANO ROLLO IT Zaključeno
Jože Mehle SI Zaključeno
Blaž Lovšin SI Zaključeno
enrico maggiola IT Zaključeno
Matteo Tenchio CH Zaključeno
Sašo Gačnik SI Zaključeno
Boštjan Schönlieb SI Zaključeno
Nejc Radojčič SI Zaključeno
Uroš Košir SI Zaključeno
Eva Urbanc SI Zaključeno
Fabrice KLABALZAN FR Zaključeno
Dušan Rauter SI Zaključeno
TANJA DUH SIMONČIČ SI Zaključeno
NEJC HOČEVAR SI Zaključeno
Dorotea Lo Cascio IT Zaključeno
Boris Ivanovič SI Zaključeno
Paola Adelaide Leardi IT Zaključeno
Smilja Rosić SI Zaključeno
Jan Beguš SI Zaključeno
Alenka Pavc SI Zaključeno
Zdravko Čufar SI Zaključeno
Boris Kolman SI Zaključeno
Jernej Žnidaršič SI Zaključeno
Martin Uršič SI Zaključeno
Milan Primožič SI Zaključeno
Boštjan Šafarič SI Zaključeno
NIKO VIHAR SI Zaključeno
Srečko Deželak SI Zaključeno
Nejc Lovšin SI Zaključeno

75KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Tatjana Bolčina Kacin SI Zaključeno
Mateja Novak Dobaj SI Zaključeno
TADEJ VOLČINI SI Zaključeno
Andrej Cör SI Zaključeno
Samo Bežan SI Zaključeno
Ciril Totter SI Zaključeno
Luka Jakuš Mejarec SI Zaključeno
Ivo Kljenak SI Zaključeno
LUKA SKOCAJ SI Zaključeno
Jože Kopinč SI Zaključeno

50KM POSAMEZNO

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status
Mojmir Pirnovar SI Zaključeno
Alma Rihtaršič SI Zaključeno
Borut Siherle SI Zaključeno
David Kuridža SI Zaključeno
Polona Thuma SI Zaključeno
Dusan Licer SI Zaključeno
Sabina Burjak SI Zaključeno
Simon Simončič SI Zaključeno
Blazka Ves SI Zaključeno
Fabio Andina CH Zaključeno
Drago Božiček SI Zaključeno
Aleš Svetina SI Zaključeno
Matej Uhan SI Zaključeno
Irena Pišek SI Zaključeno
Tomaz Bajc SI Zaključeno
Marina Cör SI Zaključeno
Uroš Sojer SI Zaključeno
Uroš Metljak SI Zaključeno
Uroš Avguštinčič SI Zaključeno
Uroš Rozman SI Zaključeno
Danijel Jovanović SI Zaključeno
Uroš Šuštar SI Zaključeno
Joze Erjavec SI Zaključeno
Tomislav Štrukelj SI Zaključeno
Berny Čeplak POZNIČ SI Zaključeno
Dejan Žibert SI Zaključeno
Blaž Vurzer SI Zaključeno
Samo Trebižan SI Zaključeno
Patrik Mikuž SI Zaključeno
Ervin Lemark SI Zaključeno
Stefano Cassan IT Zaključeno
Andraž Puntar SI Zaključeno
David Manfreda SI Zaključeno
Tatjana Gornjec SI Zaključeno
Johannes Wressnig AT Zaključeno
Jure Orehek SI Zaključeno
Liljana Sergaš SI Zaključeno
Andreja Ozebek SI Zaključeno
Bučar Gregor SI Zaključeno
Rudi Hofferle SI Zaključeno
Andrea Leita IT Zaključeno
anton kambič SI Zaključeno
Andrej Zupan SI Zaključeno
Tim Dzelebdzic SI Zaključeno
Janez Benedik SI Zaključeno
Maja Slak SI Zaključeno

100KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status Variation
Jasna Platovšek SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 3
Tatjana Gornjec SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 3
Robert Zrimšek SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 3
Bogdan Kozina SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 3
Tomaž Majer SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 3
Mateja Adrovič SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 1
Anže Hosta SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 1
Urban Praprotnik SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 1
Jasmina Kozina Praprotnik SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 1
Matjaž Bohinc SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 1
BOŠTJAN PISK SI Zaključeno Ime štafete:  100odstotni odbiTEK
Jan Habjan SI Zaključeno Ime štafete:  AK Škofja Loka
Tjaša Rupar SI Zaključeno Ime štafete:  Ak Škofja Loka
Bine Križaj SI Zaključeno Ime štafete:  AK Škofja Loka
Lia Trdina SI Zaključeno Ime štafete:  AK Škofja Loka
Dora Suljanović SI Zaključeno Ime štafete:  Ak Škofja Loka
Saša Pisk SI Zaključeno Ime štafete:  100odstotni odbiTEK
Jerneja Poljanšek SI Zaključeno Ime štafete:  100 odstotni odbiTEK
BOJAN KRIVEC SI Zaključeno Ime štafete:  100odstotni odbiTEK
Aleksander Bratina SI Zaključeno Ime štafete:  100odstotni odbiTEK
MARTINA RAUTER SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ NORCI
SAMO KOJC SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ NORCI
MATEJA MAČEK SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ NORCI
DEJAN PAJ SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ NORCI
BRANKO GAŠPARAC SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ NORCI

75KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status Variation
Jerica Kravos SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS 4
Andrej Mederal SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS 4
Tanja Rehar SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS 4
Maja Peperko SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS 4
Marko Kavzar SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS 4
Kim Ameršek SI Zaključeno Ime štafete:  TVD MRZLA REKA
Miha Povšič SI Zaključeno Ime štafete:  TVD MRZLA REKA
Klemen Vilhar SI Zaključeno Ime štafete:  TVD MRZLA REKA
Tea Oberdank SI Zaključeno Ime štafete:  TVD MRZLA REKA
Rok Godler SI Zaključeno Ime štafete:  TVD MRZLA REKA
Saša Štiglic Kaluder SI Zaključeno Ime štafete:  KinVital
Ksenija Grm SI Zaključeno Ime štafete:  KinVital
Jurij Štiftar SI Zaključeno Ime štafete:  KinVital
Boris Simbera SI Zaključeno Ime štafete:  KinVital
Niko Bergant SI Zaključeno Ime štafete:  KinVital

50KM ŠTAFETA

Billing First name Billing Last name Billing Country Order Status Variation
URBAN LUKIN SI Zaključeno Ime štafete:  NEXTLEVEL 2
PRIMOŽ KODRIČ SI Zaključeno Ime štafete:  NEXTLEVEL 2
EVA PELLEGRINI SI Zaključeno Ime štafete:  NEXTLEVEL 2
Andreja Erjavec SI Zaključeno Ime štafete:  NEXTLEVEL 2
Marko Bužinel SI Zaključeno Ime štafete:  NEXTLEVEL 2
Kristina Vanceta SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Dragan Vodopivec SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Stanko Zupan SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Boris Drašler SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 3
Borut Jež SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Jurij Vidrih SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Zmago Petrič SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Sonja Kodre SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Anja Kerševan SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Alan Štor SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Ana Pervanje SI Zaključeno Ime štafete:  ŠRD DOBLAR
Mojca Dugar SI Zaključeno Ime štafete:  ŠRD DOBLAR
Bruno Rolih SI Zaključeno Ime štafete:  ŠRD DOBLAR
Miloš Bavdaž SI Zaključeno Ime štafete:  ŠRD DOBLAR
Jerica Bavdaž SI Zaključeno Ime štafete:  ŠRD DOBLAR
Katja Zbašnik SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA 3
Denis Črnilogar SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA 3
Miha Mržek SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA 3
Primož Šušmelj SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA 3
Neža Bandelj SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA 3
VASJA PAHOR Zaključeno Ime štafete: NEXTLEVEL:  
MATEJA KOSOVELJ Zaključeno Ime štafete: NEXTLEVEL:  
JANA KOTAR ILIJAŠ Zaključeno Ime štafete: NEXTLEVEL:  
TOMI ILIJAŠ Zaključeno Ime štafete: NEXTLEVEL:  
ALEKSANDRA FORTIN SI Zaključeno Ime štafete: NEXTLEVEL:  
Urška Borštnik SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Jana Kobal SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA VIPAVA 2
Tina Simonič SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA VIPAVA 2
Matej Brecelj SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA VIPAVA 2
Jan Berce SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA VIPAVA 2
Tomaž Bizjak SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA VIPAVA 2
Lojze Mohar SI Zaključeno Ime štafete:  Stonoge
Urša Lušina SI Zaključeno Ime štafete:  Stonoge
Metka Marinč SI Zaključeno Ime štafete:  Stonoge
Robi Šušteršič SI Zaključeno Ime štafete:  Stonoge
Žiga Kobal SI Zaključeno Ime štafete:  Stonoge
Tanja Koren SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA VIPAVA D.D.
Veronika Jarc SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA VIPAVA D.D.
Simon Koren SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA VIPAVA D.D.
Nejc Hladnik SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA VIPAVA D.D.
Valter Furlan SI Zaključeno Ime štafete:  PRIMORSKA HRANILNICA VIPAVA D.D.
Tina Šturm SI Zaključeno Ime štafete:  AK Škofja Loka
Damijan Fon SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Naja Vrčon SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
Borut Vodopivec SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
David Rustja SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Tatjana Vodopivec SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Jasmin Furlan SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Milena Stibilj SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Ingrid Vrčon SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Alenka Vidmar SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Urška Nemec SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Lučka Hrovatin SI Zaključeno Ime štafete:  TVD
Jasmina Doljak SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
David Ferjančič SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
Boštjan Ferjančič SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
Aleksander Ferjancic SI Zaključeno Ime štafete:  ŽIŽI TEAM
Mateja Simonič SI Zaključeno Ime štafete:  VRHPOLJE
Uroš Lavrenčič SI Zaključeno Ime štafete:  VRHPOLJE
Vid Lavrenčič SI Zaključeno Ime štafete:  VRHPOLJE
Katja Stopar SI Zaključeno Ime štafete:  VRHPOLJE
Alenka Premrl Lemut SI Zaključeno ŠD NANOS PODNANOS 3:  
:  ŠD NANOS PODNANOS 3
Valter Hvala SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 3
Stojan Rodica SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 3
Anja Mikuž SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 2
Nataša Drašler SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 3
Andrej Trojer SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Urban Lavrenčič SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Petra Tratnik SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Lucija Krkoč SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD NANOS PODNANOS 1
Sanja Nabergoj SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Kristina Puntar SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Klara Ušaj SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Irena Žebaljec SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Lara Vurzer SI Zaključeno Ime štafete:  Ojstričanke
Boris Bajc SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Darja Jejčič SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Luka Bajc SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Lucija Bajc SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Nika Kržišnik SI Zaključeno Ime štafete:  Tka trisquad
Elena Snidero IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Xavier Henry IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Chiara Sepin IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Antonio Bratus IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Dominik Lozej SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Vida Rosa SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Tanya Melnikova SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Jernej Rosa SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Ana Rosa SI Zaključeno Ime štafete:  Štafeta vseh vetrov
Peter Ferluga IT Zaključeno Ime štafete:  GAJA
Andrej Dolničar SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Slavka Petraš SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Borut Gašperšič SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Dušan Nolimal SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Nives Skočajič SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 4
Nina Pirnat SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Boštjan Kurmanšek SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Mojca Habat SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Nevenka Bevčič SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Jelka Avbelj SI Zaključeno Ime štafete:  URBANI TEKAČI 2
Tjaž Dolgan SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Boštjan Dolgan SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Matevž Perme SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Aja Kozinc SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Rebeka Petrovčič SI Zaključeno Ime štafete:  AK Pivka
Nejc Krepek SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Vanja Presker SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Andreja Žerjav SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Zlatko Valdhuber SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Aleš B. Vanga SI Zaključeno Ime štafete:  Mariborski Tekači
Nevenka Žgavc SI Zaključeno Ime štafete:  NONA JOŽKA
Anja Intihar SI Zaključeno Ime štafete:  ZAVEDNO BRUŠER
Maruša Mikuž SI Zaključeno Ime štafete:  TKA trisquad
Tinkara Stres SI Zaključeno Ime štafete:  TKA trisquad
Žiga Rot SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepših 5
Igor Kavčič Feltrin SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepših 5
Danijela Kavčič Feltrin SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepših 5
Majda Beričič SI Zaključeno Ime štafete:  ZAVEDNO BRUŠER
Staš Munih SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepsih 5
Barbara Uršič SI Zaključeno Ime štafete:  Najlepših 5
Mojca Vidmar Šinkovec SI Zaključeno Ime štafete:  Zavedno brušer
Tomaž Makuc SI Zaključeno Ime štafete:  ZAVEDNO BRUŠER
Primož Makuc SI Zaključeno Ime štafete:  ZAVEDNO BRUŠER
Valentin Tomažič SI Zaključeno Ime štafete:  TKA trisquad
Marko Bone SI Zaključeno Ime štafete:  TKA trisquad
BLAŽENKA ŽVAR SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
IRENA HOLZER SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
DARKO BEDJANIČ SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
SAMO KRAŠEVEC SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
MARIJAN KAUČIČ SI Zaključeno Ime štafete:  ŠD PULZ VROČESRČNI
Ksenija Sodja SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE
Urška Pegan SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE
Tanja Koser SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE
Suzana Perc SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE
Danijela Stupan SI Zaključeno Ime štafete:  ŠTAJERKE

TOP